O firmie – czym jest Projektowo?

Zdjęcie do O firmie - czym jest ProjektowoNazywam się Magdalena Dabińska i jestem architektem wnętrz. Predyspozycje plastyczne i wyobraźnia przestrzenna cechowały mnie od dzieciństwa; uczyłam się w liceum plastycznym, gdzie jako dyplom obroniłam kopię rzeźby Rodina, następnie ukończyłam studia w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi, gdzie zdobyłam tytuł architekta wnętrz. Własna firma Projektowo jest dla mnie kolejnym etapem rozwijania świadomie obranej ścieżki zawodowej, która jednocześnie jest moją pasją. Na swoim koncie posiadam liczne realizacje wnętrz i kompleksów wnętrzarskich, które powstały od fundamentów według moich projektów technicznych i estetycznych.

W swojej firmie współpracuję z doświadczonymi wykonawcami i ekipami rzemieślników, koordynując ich wysiłek we wdrażanie zaprojektowanej koncepcji, sama również nie boję się zakurzyć, wziąć do rąk np.: szlifierkę albo piłę, jak i z przyjemnością biorę na siebie ciężar czuwania nad kompleksowym wykonaniem projektu, organizując pracę własną i współpracowników bądź podwykonawców. W zależności od Państwa potrzeb i pomysłów, moja głowa kipi możliwymi propozycjami zastosowania rozwiązań aranżacyjnych i architektonicznych, i zawsze przedstawiam kilka szkiców koncepcyjnych, byśmy w ramach dialogu i komunikacji wspólnie mogli wybrać najlepszy, zoptymalizowany koncept, piękny, niepowtarzalny i wygodny dla Państwa.

Na co dzień pracuję nie tylko z “zimną materią” – uwielbiam pracę również ze światłem, stale rozwijam warsztat i jestem na bieżąco ze wszelkimi nowinami technologicznymi ze świata lamp (oświetlenia), materiałów, powierzchni, farb, substancji, i innych fizycznych elementów oraz dodatków, składających się na sztukę designu.

Zapraszam do kontaktu z firmą Projektowo, w której na co dzień organizuję przestrzeń zewnętrzną i wypełnienie różnych atelier, proponuję spójną wizję całości obiektu i/lub jego wnętrza oraz projektuję i przedstawiam unikalny, dostosowany do wyobrażeń i oczekiwań Klienta wystrój.

pokój11

Podstawą (filarem) mojej pracy jest dobry, mądry i kompleksowy projekt – idea, motyw przewodni, spójna koncepcja, i profesjonalne zaproponowanie wizji (budynku, wnętrza, mebla, przestrzeni funkcjonalnej, użytkowej)…

Czym jest firma Projektowo? Artystyczną pracownią usług z dziedziny architektury wnętrz, szeroko pojętej sztuki designu, wystroju, syntetycznego spojrzenia na potrzeby Klientów co do wymarzonych wnętrz biur, firm, domów, mieszkań, hoteli – i wielu, wielu innych… Jedynym ograniczeniem jest nasza wspólna wyobraźnia – w sztuce architektury i projektowania nie ma rzeczy niemożliwych! Uważam, że Twój pomysł na siebie oraz moje profesjonalne wsparcie i wrażliwość plastyczna, jak i przestrzenna, mogą zaowocować niepowtarzalnym, w pełni unikalnym i klimatycznym przedsięwzięciem.

 

Magdalena Dabińska

Architekt wnętrz

 

Zapraszam do dialogu: Kontakt do firmy Projektowo

Brak możliwości komentowania