Zapraszamy

Serdecznie zapraszam Państwa do poszukiwań aranżacyjnych – chętnie odpowiem na Państwa dowolne pytania i wątpliwości, a przede wszystkim pomogę zweryfikować pomysły i plany dotyczące zaprojektowania dowolnej przestrzeni mieszkalnej, biurowej, użytkowej...

Moje kwalifikacje, doświadczenie i umiejętności łatwo zweryfikują Państwo, odwiedzając kategorię O firmieoraz przeglądając Galerię, czyli Projekty i realizacje. Wstępne zapytania z Państwa strony pomoże uściślić kategoria Oferta – opis usług.

Magdalena Dabińska

Architekt wnętrz

Mobile: 516 703 214

Adres e-mail: projektowoinfo@gmail.com

Czym jest firma Projektowo

czym jest firma

Czym jest firma Projektowo? Artystyczną pracownią usług z dziedziny architektury wnętrz, szeroko pojętej sztuki designu, wystroju, syntetycznego spojrzenia na potrzeby Klientów co do wymarzonych wnętrz biur, firm, domów, mieszkań, hoteli - i wielu, wielu innych… Jedynym ograniczeniem jest nasza wspólna wyobraźnia - w sztuce architektury i projektowania nie ma rzeczy niemożliwych! Uważam, że Twój pomysł na siebie oraz moje profesjonalne wsparcie i wrażliwość plastyczna, jak i przestrzenna, mogą zaowocować niepowtarzalnym, w pełni unikalnym i klimatycznym przedsięwzięciem.
dół 11